MEDYCYNA
ESTETYCZNA

już dziś w Twoim domu!


KLUCZ DO MŁODOŚCI SKÓRY


 

Zniwelowanie zmarszczek, bruzd, poprawianie niedoskonałości oraz modelowanie twarzy i ciała przy użyciu wypełniaczy to najpopularniejsza dziś forma medycyny estetycznej.

Health Medica
Health Medica

Bazą nowoczesnych preparatów jest KWAS HIALURONOWY (HA), który uznany jest za najbezpieczniejszą i najdokładniej przebadaną z dotychczas stosowanych substancji.

Jest łatwo metabolizowany w organizmie, rozkłada się do dwutlenku węgla i wody, a co najważniejsze, jest naturalnym składnikiem skóry i tkanek. Z upływem czasu jego ilość zmniejsza się, co powoduje utratę jędrności i młodego wyglądu skóry. Dlatego trzeba dostarczyć go z zewnątrz. Dzięki zaawansowanym badaniom i najnowszej technologii produkują go bakterie z grupy Streptococus. Higroskopijność kwasu hialuronowego sprawia, że jego cząsteczka może związać wielokrotnie więcej wody niż sama waży. Dzięki temu otrzymujemy doskonałe nawilżenie tkanek, pobudzamy powstawanie nowych fibroblastów i aktywujemy własne fibroblasty do produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego, co przekłada się na odbudowę struktury skóry oraz poprawę jej jędrności, sprężystości i nawilżenia.

PRODUKTY Excellent

Nowe wypełniacze Excellent powstały z inspiracji szwedzką naturą, której istotę stanowi prostota, ekologia, minimalizm i czystość formy. Natura wsparta najnowszymi osiągnięciami naukowców w dziedzinie biotechnologii to czysta doskonałość. Po prostu Excellent!

ZOBACZ WIĘCEJ

SALON FIRMOWY Z ZABIEGAMI UPIĘKSZAJĄCYMI

 

Health-medica to lider w dziedzinie produkcji suplementów diety premium w medycynie estetycznej, a także właścicielem brandu Excellent. Proponuje bardzo szeroki wachlarz produktów, a przede wszystkim profesjonalne i skuteczne produkty. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo odpowiedź na każdą potrzebę rynku z zakresu medycyny estetycznej. Zapraszamy do naszych zabiegów upiększających!

więcej informacji wkrótce

innowacyjna produkcja suplementów diety na zlecenie

XVI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Agin