MEDYCYNA
ESTETYCZNA

już dziś w Twoim domu!


Health-Medica jest właścicielem brandu Excellent Premium Brands


 

Jest to producent niezawodnych preparatów w medycynie estetycznej. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski szwedzkiej firmy Bohus BioTech AB z produktem Lubravisc.

Health Medica
Health Medica

Lubravisc jest nie-chirurgicznym, niefarmakologicznym, wolnym od konserwantów i uśmierzającym ból produktem na bazie hialuronianu.

Międzynarodowy zespół pracowników w szwedzkich i polskich laboratoriach od lat zajmuje się badaniami i tworzeniem nowych produktów, których podstawowym składnikiem jest kwas hialuronowy.

Nasze formuły medyczne

Badania naukowe, rozwój i opracowywanie własnych formuł medycznych oraz nowoczesne urządzenia produkcyjne jak i niezawodne systemy zarządzania jakością – to stabilny fundament spółki. Dzięki międzynarodowej kadrze składającej się z najlepszych na Świecie specjalistów, firma bardzo szybko rozwija się nie tylko w branży medycyny estetycznej, farmacji, ale także tworząc nowe produkty dla ortopedii i okulistyki.

Oferowane przez nas produkty premium to innowacje w medycynie estetycznej.

 

Uzupełnione kwasem hialuronowym i kolagenem preparaty wygładzają i odmładzają skórę. Korygują zmarszczki, bruzdy, powiększają usta, modelują rysy twarzy.

innowacyjna produkcja suplementów diety na zlecenie

HAPPY AGING

Ciesz się życiem bo każda chwila się liczy!

LUBRAVISC

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski szwedzkiej firmy Bohus BioTech AB z produktem Lubravisc. Lubravisc jest nie- chirurgicznym, niefarmakologicznym, wolnym od konserwantów i uśmierzającym ból produktem na bazie hialuronianu.

Health Medica

 

CO TO JEST LUBRAVISC

 • Lubravisc jest substancją wiskoelastyczna przeznaczoną do leczenia łagodnego lub umiarkowanego zapalenia stawów
 • Skutecznie łagodzi ból stawów u osób dotkniętych chorobą zwyrodnieniową.
 • Produkt zapewnia długotrwałe smarowanie, ochronę komórek i tkanek przez zastąpienie występującego naturalnie w stawach kwasu hialuronowego.
 • Wpływa na poprawę ruchomości i nawilżenia stawów.
 • Lubravisc zawiera 100% biokompatybilnego kwasu hialuronowego ze źródeł biologicznych, o składzie bardzo podobnym do występującego w zdrowym płynie stawowym.

 

DAWKOWANIE

 • Preparat powinien być podawany wyłącznie przez lekarza, ze ścisłym przestrzeganiem techniki jałowego podawania.
 • W zależności od stopnia zaawansowania choroby preparat należy podawać śródstawowo od 3 do 5 razy w tygodniowych odstępach.
 • Stosownie do wielkości stawu należy wstrzyknąć do 2 ml roztworu.
 • Gdy jest to konieczne, leczenie preparatem można wielokrotnie powtarzać.
 • Preparat można podawać do więcej niż jednego stawu jednocześnie.
 • Stosowanie preparatu u dzieci poniżej 18 roku życia nie zostało przebadane.

 

ZALECENIA PO ZABIEGU

 • Podobnie jak przy innych inwazyjnych zabiegach na stawach zaleca się, aby w ciągu 48 godzin po wykonaniu wstrzyknięcia unikać forsownego czy długotrwałego, obciążającego wysiłku, jak np. jogging lub gra w tenisa.

SALON FIRMOWY Z ZABIEGAMI UPIĘKSZAJĄCYMI

 

Health-medica to lider w dziedzinie produkcji suplementów diety premium w medycynie estetycznej, a także właścicielem brandu Excellent. Proponuje bardzo szeroki wachlarz produktów, a przede wszystkim profesjonalne i skuteczne produkty. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo odpowiedź na każdą potrzebę rynku z zakresu medycyny estetycznej. Zapraszamy do naszych zabiegów upiększających!

więcej informacji wkrótce

innowacyjna produkcja suplementów diety na zlecenie

XVI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Agin