PRODUKCJA
KONTRAKTOWA

nasze możliwości produkcyjne są nieograniczone!


Jesteśmy producentem kontraktowym suplementów diety, odżywek dla sportowców i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego

 

medycyna estetyczna Łódź
produkcja suplementów diety na zlecenie

Oferujemy pełny zakres usług produkcji suplementów diety na zlecenie.

Począwszy od przygotowania receptury, aż do stworzenia finalnego produktu. Uwielbiamy tworzyć dla Państwa nowe produkty i dostarczać najlepsze produkty w najlepszej cenie.


POZNAJ HEALTH MEDICA

 

Jesteśmy Firmą innowacyjną, bardzo elastyczną oraz konkurencyjną finansowo w stosunku do innych producentów.

Dzięki naszym specjalistom oraz nowoczesnym technologiom produkcyjnym, możemy realizować projekty i pomysły, które do niedawna były nieosiągalne lub bardzo kosztowne. Produkujemy i testujemy również krótkie szarże produkcyjne. Jesteśmy przygotowani do produkcji ekologicznej oraz tradycyjnej. Tworzymy unikatowe receptury dostosowane do potrzeb klienta specjalizując się od najmniejszych do największych partii produkcyjnych. Health Medica to nie tylko produkcja i projektowanie produktów. Prowadzimy również sprzedaż detaliczną i hurtową, jesteśmy dystrybutorem innowacyjnych i sprawdzonych produktów.

HEALTH-MEDICA TO BOGATA OFERTA SUPLEMENTÓW DIETY ORAZ ROZWIĄZAŃ W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ.

Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś i wybierz coś dla siebie!

najlepsze suplementy diety sprzedaż hurtowa

Suplementy diety

Smukła sylwetka, zwiększenie odporności w organizmie, odzyskanie sprawności ruchowej, zdrowe gardło i brak kaszlu, glukoza dla diabetyków, a także wiele innych suplementów diety, które pomogą Ci odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie!

skuteczne suplementy diety od producenta

Preparaty na serce

Podaruj swojemu sercu zdrowie i ochronę na długie lata. Ten życiodajny mięsień w naszym organizmie zasługuje na specjalne traktowanie, dlatego już dziś zainwestuj w suplementy diety z ochronnym wpływem na mięsień sercowy i układ krążenia.

nowoczesna medycyna estetyczna Łódź

Produkty dla sportowców

W diecie sportowca oraz podczas treningu najważniejsza zawsze jest dieta. Dlatego nasze suplementy diety dla sportowców zawierają substancje, które mobilizują organizm do szybszego spalania tłuszczu, a przede wszystkim zawierają odpowiednie dla sportowca minerały i witaminy.

hurtowa produkcja suplementów diety na zlecenie

Kwas hialuronowy

Wypełnia drobne zmarszczki wokół oczu i ust i sprawia, że bruzdy nosowo-wargowe są płytsze. Przeznaczony także do leczenia łagodne lub umiarkowanego zapalenia stawu kolanowego.

zdrowe suplementy diety sprzedaż hurtowa

Excellent Premium Brands

Innowacyjna formuła w medycynie estetycznej dla kobiet i mężczyzn. Wzbogacone kolagenem, kwasem hialuronowym, czy żeń-szeniem działają antybakteryjnie, regenerująco oraz wygładzająco. Wspomagają także leczenie zmian bakteryjnych oraz trądzikowych.

Suplementy diety, preparaty na serce, produkty dla sportowców, kwas hialuronowy oraz produkty premium – jesteśmy Państwa zaufanym producentem tych preparatów.

Oferowane przez nas produkty premium to innowacje w medycynie estetycznej. Uzupełnione kwasem hialuronowym i kolagenem preparaty wygładzają i odmładzają skórę. Prowadzimy również sprzedaż hurtową suplementów diety. Jako doświadczeni producenci doskonale wiemy co dla Państwa się liczy i jakie wartości są najważniejsze. Dlatego Health-Medica to:

Health Medica

suplementy diety od producenta

Technologia

Specjalizujemy się w zakresie technologii produkcji suplementów diety. Opracowujemy formułe każdego preparatu i dobieramy najodpowiedniejszą jego postać, także pod względem ekonomicznym.

suplementy diety od producenta

Krótkie szarże produkcyjne

Naszym głównym atutem jest możliwość wyprodukowania małych serii produkcyjnych.

innowacyjna medycyna estetyczna łódź

Niskie koszty produkcyjne

Mimo, że nasze produkty są zawsze wysokiej jakości, utrzymujemy pozycje niskich kosztów produkcyjnych. Niskie koszty produkcyjne jedna z naszych zalet.

kompleksowa produkcja suplementów diety na zlecenie

Ekologia

Naszą misję realizujemy dzięki projektowaniu i wprowadzaniu do sprzedaży innowacyjnych rozwiązań zdrowotnych promując i wspierając zdrowie i dobre samopoczucie z użyciem najnowocześniejszych, ekologicznych surowców naturalnych z całego świata.

ZAKRES USŁUG

 • opracowywanie technologii i składu produktu,
 • poszukiwanie i zakup surowców oraz opakowań,
 • przeprowadzanie prób technologicznych,
 • mieszanie surowców,
 • pakowanie i konfekcjonowanie w folie, butelki szklane, pet, hdpe, blistry, tabletki, kapsułki, stick, fiolki i kartony,
 • projektowanie graficzne i etykietowanie,
 • opracowywanie dokumentacji i prowadzenie procesu notyfikacji.

NASZE PREPARATY

na odchudzanie

(saszetki z żelem)

witaminowe

(syropy, saszetki, tabletki)

na alergię

(syropy, tabletki, saszetki)

żurawinowe

(syropy, saszetki)

dla diabetyków

(płynna żelowa glukoza w saszetce)

Wspomaganie apetytu

(syrop, saszetka)

wspomagające rozwój

kośca i zębów

(syropy, saszetki)

wspomagające

trawienie i likwidujące zaparcia

(syropy, saszetki)

NASZE CERTYFIKATY

REFERENCJE

Grono zadowolonych klientów to wynik naszego wieloletniego doświadczenia i profesjonalizmu. Dziękujemy, że jesteście z nami!

 • “„Dzięki Wam odkryłam produkty Excellent premium brands. Od teraz jestem właścicielkom nowych, pełniejszych i bardzo naturalnych ust. Dziękuję! ””

  Kasia

 • “„Dziękuję za stworzenie cudownej i unikatowej receptury naszych produktów. Podbiły rynek i do dziś cieszą się wielkim zaufaniem i popularnościom””

  Krzysztof