Czujesz zmęczenie? – uzupełnij elektrolity

23 lipca, 2020

Czym są i jak działają elektrolity… czujesz się ogarnięty słabością?

Osłabienie organizmu może mieć wiele przyczyn, podczas choroby o podłożu gastrycznym -tzw. grypa jelitowa, zatrucia, lub odwodnienie organizmu z np. upałów. Poczucie słabości, niechęć do aktywności życia codziennego lub jakichkolwiek sportów może być przyczyną zaburzenia gospodarki elektrolitowej organizmu.

Równowaga elektrolityczna

Na ogarniętych słabością Health Medica skomponowała specjalna kompozycje składników zawartych w ELEKTROLITACH. Zawarte jony niezbędne do prawidłowego funkcjonowania oraz witaminami w wygodnej formie saszetki rozpuszczalnej w wodzie przyczynią się do wyregulowania gospodarki elektrolitowej organizmu. Dodatkowo zawarte witaminy ułatwią przyswajanie jonów oraz przyspiesza powrót organizmu do stanu równowagi.

SPRAWDZONE NA SETKACH SPORTOWCÓW

Czujesz zmęczenie? – uzupełnij elektrolity

Dawkowanie naszych elektorlitów jest sprawdzonym łatwym i sprawdzonym sposobem na uzupełnienie wszystkich niezbędnych witamin i minerałów utraconych podczas wysiłku, zapamiętaj to!

Elektrolity w organizmie to MIT?

Prosty sposób dawkowania oraz oryginalny skład ELEKTROLITÓW Health Medica to niezbędnik każdej domowej apteczki oraz niezbędny produkt na wyjazdy w kraju oraz za granicą. Suplement diety ELEKTROLITY to złożony preparat zawierający w swoim składzie potas, sód, magnez oraz witaminy w wygodnej formie skoncentrowanego żelu. Przeznaczony jest dla osób w okresie wytężonego wysiłku fizycznego.

Promocje i rabaty

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł

Sprawdź ofertę
Promocje i rabaty

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł

Sprawdź ofertę