Jak wybrać preparat z magnezem

Który magnez brać – łykać czy pić? Na rynku jest mnóstwo tabletek, kapsułek małych dużych – takich których trzeba brać nawet po 6 w ciągu dnia. Zazwyczaj kończy się tym ze pamiętamy rano – weźmiemy 2 tab i później zapominamy.

9 lipca, 2020

Niedobór magnezu objawy – Drżenie powieki i skurcze łydek

Zawsze przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. W nocy zrywa Cię ze snu i biegasz po domu próbując rozchodzić skurcz łydki, przy porannym przebudzeniu, jadąc autem zaczyna drgać Ci powieka. To typowe objawy niedoboru magnezu. Stres, zła dieta, alkohol, kawa w namiarze – powodują, że ten niezbędny pierwiastek jest wypłukiwany z organizmu.

Jak wybrać preparat z magnezem?

Ale pytanie – który magnez brać – łykać czy pić? Na rynku jest mnóstwo tabletek, kapsułek małych dużych – takich których trzeba brać nawet po 6 w ciągu dnia. Zazwyczaj kończy się tym ze pamiętamy rano – weźmiemy 2 tab i później zapominamy.

Magnez

Health Medica dbając o czas i zdrowie ludzi zapracowanych i w ciągłym biegu stworzyła magnezowy SHOT – 1 fiolka pokrywa zapotrzebowanie dzienne na jony magnezowe.

Dodatkowo witamina B6 pomaga w przyswajaniu jonów magnezowych. Ważnym walorem wyróżniającym MAGNEZ SHOT jest zawartość organicznych form magnezu. I to nie jednej ale aż dwóch form organicznych – najważniejszych i najlepiej przyswajalnych dla organizmu – cytrynian i mleczan.

Dzięki takiej kompozycji preparat jest wyróżniający się spośród tysięcy dostępnych suplementów diety na rynku. Pozytywnie wpływa i normuje kurczliwość mięśni, rozwiązując problem skurczy czy drżenia powieki, pozytywnie wpływa na nastrój – tonizuje.

Proste dawkowanie – jedna fiolka – to dzienna dawka jednorazowa najlepiej przyjęta w porze wieczornej przed snem.

Promocje i rabaty

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł

Sprawdź ofertę
Promocje i rabaty

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł

Sprawdź ofertę