Medycyna estetyczna

Bazą nowoczesnych preparatów jest kwas hialuronowy (HA), uznany za najbezpieczniejszą i najdokładniej przebadaną z dotychczas stosowanych substancji

Medycyna estetyczna

Bazą nowoczesnych preparatów jest kwas hialuronowy (HA), uznany za najbezpieczniejszą i najdokładniej przebadaną z dotychczas stosowanych substancji

Medycyna estetyczna

Wieloletnie
doświadczenie i wiedza

Od wielu lat cieszymy się zaufaniem najbardziej wymagających Klientów którzy szukają piękna, a jednocześnie dbałości o detale.

Wypełnianie zmarszczek

Wypełnianie ust

Poprawa jakości skóry

Historie naszych pacjentek i pacjentów pokazują jakość naszych produktów.

Jakich efektów możesz oczekiwać wykorzystując nasze wypełniacze. Zobacz efekt “przed” i “po“.

PrzedPrzed
przedprzed
przedprzed
przedprzed

Jednym z popularniejszych zabiegów medycyny estetycznej jest wypełnianie zmarszczek, bruzd, poprawianie niedoskonałości oraz modelowanie twarzy i ciała przy użyciu wypełniaczy.

Bazą nowoczesnych preparatów jest kwas hialuronowy (HA), uznany za najbezpieczniejszą i najdokładniej przebadaną z dotychczas stosowanych substancji.

Nasze produkty

Kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji i regeneracji skóry, w których wykorzystana została unikalna formuła Axonnite® SILVER. Srebro wykazuje silne właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze znane już od czasów starożytności. Charakteryzuje się biernością chemiczną, czyli wykazuje minimalną aktywność chemiczną a jego oddziaływanie ogranicza się do działania fizycznego.

Baza wiedzy

Artykuły które mogą pomóc w wyborze odpowiednich preparatów do skóry

  • Złoto koloidalne w kosmetyce

Złoto koloidalne w kosmetyce

30 listopada, 2020|

Cząsteczki złota wspomagają naturalne procesy regeneracji, nawilżają skórę, poprawiają ukrwienie i dotlenienie. A ponieważ mają silne działanie antybakteryjne, pomagają też walczyć z trądzikiem oraz różnorodnymi stanami zapalnymi.

  • Brak apetytu u dziecka

Brak apetytu u dziecka – nie chcę, nie lubię….

27 listopada, 2020|

Każda mama nie raz spotkała się z tym stwierdzeniem od swojej pociechy. Ile razy można było wymyślać sposoby podania posiłku swojemu dziecku, aby mu smakowało. Niejednokrotnie dziecko już samą miną dawało do

Darmowa dostawa
już od 200 zł