Medycyna estetyczna

Bazą nowoczesnych preparatów jest kwas hialuronowy (HA), uznany za najbezpieczniejszą i najdokładniej przebadaną z dotychczas stosowanych substancji

Medycyna estetyczna

Bazą nowoczesnych preparatów jest kwas hialuronowy (HA), uznany za najbezpieczniejszą i najdokładniej przebadaną z dotychczas stosowanych substancji

Medycyna estetyczna

Wieloletnie
doświadczenie i wiedza

Od wielu lat cieszymy się zaufaniem najbardziej wymagających Klientów którzy szukają piękna, a jednocześnie dbałości o detale.

Wypełnianie zmarszczek

Wypełnianie ust

Poprawa jakości skóry

Historie naszych pacjentek i pacjentów pokazują jakość naszych produktów.

Jakich efektów możesz oczekiwać wykorzystując nasze wypełniacze. Zobacz efekt „przed” i „po„.

PrzedPo
przedpo
przedpo
przedpo

Jednym z popularniejszych zabiegów medycyny estetycznej jest wypełnianie zmarszczek, bruzd, poprawianie niedoskonałości oraz modelowanie twarzy i ciała przy użyciu wypełniaczy.

Bazą nowoczesnych preparatów jest kwas hialuronowy (HA), uznany za najbezpieczniejszą i najdokładniej przebadaną z dotychczas stosowanych substancji.

Nasze produkty

Kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji i regeneracji skóry, w których wykorzystana została unikalna formuła Axonnite® SILVER. Srebro wykazuje silne właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze znane już od czasów starożytności. Charakteryzuje się biernością chemiczną, czyli wykazuje minimalną aktywność chemiczną a jego oddziaływanie ogranicza się do działania fizycznego.

Baza wiedzy

Artykuły które mogą pomóc w wyborze odpowiednich preparatów do skóry

  • Skutki niedoboru potasu

Skutki niedoboru potasu

12 kwietnia, 2021|

Jedną z częstszych przyczyn złego samopoczucia jest hipokaliemia – niski poziom sodu w organizmie. Wczesne objawy mogą być niegroźne jak np.: drganie powieki czy drętwienie ust..

Poznaj 3 sposoby jak przetrwać przesilenie wiosenne?

10 marca, 2021|

Smutek, zmęczenie, kiepskie samopoczucie, wahania nastrojów, osłabienie – to typowe objawy jakie daje nam przesilenie wiosenne. Odczuwa ja ponad połowa z nas, ale nie każdy wie, że można sobie z nimi

Darmowa dostawa
już od 200 zł

Szybka dostawa
paczka u Ciebie już w 24h

Bezpieczne płatności
w 100% łatwe i bezpieczne