Darmowa dostawa już od 200 zł

 PYTANIA? ZADZWOŃ! (+48) 882 359 182 LUB NAPISZ zamowienia@health-medica.pl

Złoto koloidalne w kosmetyce
Złoto koloidalne w kosmetyce

Mechanizm zewnętrznego działania nanocząsteczek złota oparty jest na jego małych rozmiarach pozwalających przyspieszyć migrację składników odżywczych w głąb skóry oraz w odwrotnym kierunku w przypadku – oczyszczania z toksyn.
Pobudzenia produkcję kolagenu, procesu, którego intensywność naturalnie spada wraz z wiekiem. Jak się łatwo domyśleć, koloidalne złoto jest dziś numerem 1 w pielęgnacji skóry dojrzałej i skłonnej do zmarszczek.

Zewnętrzna aplikacja nie tylko przeciwdziała powstawaniu dalszych negatywnych zmian, ale także częściowo naprawia istniejące szkody.

Jak działa złoto koloidalne w kosmetyce: 

  • nawilża
  • poprawia strukturę wiązań międzykomórkowych
  • wizualnie wygładza naskórek

Złoto wykazuje również działanie antybakteryjne. Dlatego jest wskazane również w przypadku stanów zapalnych skóry – od trądziku, poprzez egzemę i łuszczycę, a skończywszy na oparzeniach. Uszkodzona skóra jest bowiem środowiskiem sprzyjającym namnażaniu się bakterii, grzybów i pasożytów, złoto koloidalne pomaga nie tylko ją regenerować i wzmacniać, ale także aktywnie gasi ogniska zapalne.

Złoto koloidalne w płynie można rozpylać lub wcierać w suchą skórę nawet dwa razy dziennie, a wiele źródeł sugeruje wręcz, że taka terapia, poza efektami pielęgnacyjnymi, może również przynieść wymierne skutki w postaci złagodzenia bólów reumatycznych i związanego z nimi obrzęku.

W naszym kosmetyku znajduje się złoto koloidalne

 

EXCELLENT NANOBIOCARE Gold – kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji i regeneracji skóry, w których wykorzystana została unikalna formuła Axonnite® GOLD.

Złoto i związki złota używane są od wielu lat, głównie wykorzystywana jest jego zdolność do pobudzania procesów regeneracyjnych czy biostymulujących oraz działanie przeciwzapalne, bakteriobójcze i spowalniające proces starzenia się skóry.

Należy podkreślić, że dopiero współczesne technologie pozwoliły na udowodnienie, że złoto może być cennym surowcem kosmetycznym a dzięki nanotechnologii możliwe stało się stworzenie takich form złota, które można dostarczyć do skóry. Złoto i związki złota używane są od wielu lat, głównie wykorzystywana jest jego zdolność do pobudzania procesów regeneracyjnych czy biostymulujących oraz działanie przeciwzapalne, bakteriobójcze i spowalniające proces starzenia się skóry.

 


    

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl