Syrop na męczący, mokry kaszel

Przychodzi znienacka. Zastanawiamy się skąd i dlaczego akurat Nas to dopadło. W przeziębieniach pojawia się katar, podczas snu wydzielina spływa po tylnej ścianie gardła i częściowo trafia w drogi oddechowe.

1 lipca, 2020

Infekcje oraz nadmierna wydzielina śluzowa z pęcherzyków płucnych zaczyna dawać objawy mokrego kaszlu. Męczy Nas w ciągu dnia, męczy w ciągu nocy. Nie raz każdy z ludzi spotkał się z takim problemem w okresie choroby. Oczywiście jeśli stan jest bardzo zaawansowany należy udać się do lekarza, często jednak brak czasu -szukamy rozwiązania na szybko- jednak w pierwszej fazie idealnym rozwiązaniem jest sięgnąć po syrop. Tylko jaki… na rynku jest ich mnóstwo – smakowe kolorowe – ważny jest skład.

Sprawdzone sposoby na mokry kaszel

Health Medica wsłuchując się w wymagania chorych – wybrała z natury co najlepsze i stworzyła syrop na kaszel mokry – APOTUSSIN. Ekstrakt z werbeny, ziela tymianku powoduje odkrztuszenie zalegającej wydzieliny. Dodatkowo ekstrakt z prawoślazu działa powlekająco i kojąco.

Syrop na kaszel na bazie naturalnych składników

Cechą wyróżniająca produkt jest zawartość wielu składników naturalnych działających czynnie. Zawartość miodu działa łagodząco na podrażnienia górnych dróg oddechowych a zawarty w nim propolis działa odkażająco. Wszystko to jest na bazie naturalnych soków dzięki temu syrop ma przyjemny smak inny niż wszystkie dostępne na rynku. Ważna cecha jest zawartość wyciągu z bzu czarnego który działa przeciwwirusowo, co ogranicza rozwijanie się choroby. To połączenie co najmniej dwóch syropów i produktów na kaszel mokry i przeziębienie. Łatwość formy podania przyczynia się ze jest tak często wybierany przy pierwszych objawach przeziębienia i grypy. Unikatowy skład i wysoka jakość oraz naturalność sprawia ze APOTUSSIN jest numerem jeden.

Promocje i rabaty

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł

Sprawdź ofertę
Promocje i rabaty

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł

Sprawdź ofertę